Pro pobavení: Reakce YouTuberů na "Heartbreak & Seance"

31. july 2017 at 8:00 | Cradle Of Filth Czech Republic |  RECENZE
Nikdy jsem na YouTube nesledovala reakce youtuberů na nové videoklipy a singly od hudebních interpretů. Během července však vyšlo dost čerstvých skladeb od umělců, kterým fandím a videa s názvem "reaction" se začaly vynořovat jako houby po dešti. Řekla jsem si, proč se na jedno nemrknout a musím přiznat, že mě to začalo neuvěřitelně bavit. Především při sledování reakcí na "Heartbreak & Seance" u lidí, kteří v životě Cradle of Filth neslyšeli. Začala jsem si užívat jejich grimasy a překvapení při klasických Daniho vokálech, jenž jsou, nám fanouškům, dobře známy. A co víc, reakce jsou vesměs pozitivní a vypadá, že se nový single i s videoklipem většině obecenstva líbí. A já mám velkou radost, že se kapele podařilo vytvořit skvostné dílo, které těší další lidi a rozhodně do okruhu kapely nabírá nové fanoušky.

Vybrala jsem nejzajímavější videa, tak se pojďte mrknout!

1. Týpek nikdy o Cradle of Filth neslyšel, ani dokonce jejich jméno. Překvapený výraz v jeho tváři, jakoby by trpěl neskutečnými bolestmi, je při úvodním Daniho "skřeku" nezapomenutelný. A objeví se pokaždé, co zazní typický ječák.
2. Klučina viděl COF jednou naživo, v roce 2014, ale nezná od nich žádný song. Tenkrát si říkal 'co to sakra je', zároveň přiznává, že nejtvrdší kapela, kterou v té době poslouchal byli Avenged Sevenfold. Později konstatuje, že nejlepší slovo, kterým lze novinku popsat je "epické" a milionkrát lepší než čekal. Cradle mají určitě nového fanouška :)


3. Třetí youtuber slyšel od COF jenom Nymphetamine. Při úvodním vokálu nahodí nevěřící tvář: "Oh my God, what was that shit?" Ale pak si song opravdu užívá :D

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama