Podívejte se na první singl a videoklip "Heartbreak & Seance"

11. july 2017 at 16:31 | Cradle Of Filth Czech Republic |  News: New Album 2017
Cradle of Filth nám otvírají brány do mystických okultních dimenzí a vydávají první singl ke skladbě "Heartbreak & Seance" pocházející z nového alba "Cryptoriana - The Seductiveness of Decay", které jako celek spatří hvězdnou oblohu 22. září.

Zbrusu nový opus si bere inspiraci ve viktoriánských hororech a je nasycen mrazivými seancemi majícími za pokus evokaci duší zesnulých. Čpí všudypřítomným pachem záhrobí a jakousi zvrhlou romantikou.

Dani Filth dodává: "Album je hluboce naplněno viktoriánskými horory, což se odráží i v jeho názvu. Cryptoriana v sobě nese viktoriánskou posedlost nadpřirozenem, smrtí a morbiditou. Podtitul The Seductiveness Of Decay ještě více stmeluje tuto přitažlivost ke smrti a zářnému procesu sebezničení."
Nemáte při poslechu pocit, že zdánlivě mrtvé otisky dob minulých se někdy vrací? :) 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Paliason Paliason | Email | 12. july 2017 at 19:21 | React

Vynikajúci song! Šlape im to tam v kapele chlapcom, jak namazané súkolie :),majú tvorivé mozgy veru. Takže sa teším na september! Spokojný budem, ak bude celok dobrý aspon ako Hammer...ktorý si stále často púšťam...čo sa nedá povedať o dvoch albumoch pred ním - tým nedokážem vobec prísť na chuť - nudia ma.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama