Technické informace

18. february 2013 at 16:57 | Cradle Of Filth Czech Republic |  Other NEWS
Doplnila jsem aktuální data všech koncertů na tento rok - všechno najdete zde. Můžete si to i prohlédnout, když kliknete na boku na ikonku 'ON THE ROAD'. Zatím je to vypsáno jen v angličtině, ale tento týden to udělám i česky. Další data by měla průběžně přibývat.
Také se chystám vrhnout na všechny resty, které tu mám - přeložit rozhovory (nebo aspoň jejich nejzajímavější části) a Daniho blogy. Taktéž plánuju kontrolu všech článků a videí, jestli všechno funguje tak jak má. Možná trochu i pozměním rubriky, aby se články a další materiál daly lépe vyhledávat, už je tady toho celkem hodně.

Pozn.:
Možná nebo možná určitě jste si všimli toho, že blog.cz má trošku problémy s videi. Když tu nějaké postnu, tak se velmi často stává, že v náhledu se objeví úplně jiné video, které je umístěno v jiném článku a to pro některé může být dost matoucí. Proto teď pod každé video hážu zároveň i link, když na něho kliknete a video spustíte přímo na YouTube, máte jistotu, že je to to správné. Celkově doporučuju videa přehrávat spíš na YouTube než na blogu.
Taky je tu problém s tím, že když zveřejním nějaký článek, tak třeba ještě později opravuju překlepy, které jsem předtím neviděla nebo doplňuju více informací. Často se však stává, že se aktualizace zobrazí třeba až za den. Tento problém však zatím já nijak řešit nemůžu.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama